Przetargi Ziemi Rolnej na Pomorzu Zachodnim
Aktualne przetargi, aukcje i wykazy ziemi rolnej w województwie zachodniopomorskie. Znajdź oferty sprzedaży i dzierżawy gruntów rolnych.
110
Aktywne oferty
—
Średnia cena
22
Powiatów
1972
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż1171
Dzierżawa674
Licytacja komornicza127
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IVa (144)
Klasa IIIb (137)
Klasa RIVa (104)
Klasa IIIa (97)
Klasa IV (83)
Klasa IVb (70)
Klasa V (57)
Klasa RIIIb (51)
Klasa III (47)
Klasa RV (45)
Klasa RIVb (35)
Klasa VI (18)
Klasa ŁIV (9)
Klasa RVI (8)
Klasa PsIV (8)
Klasa RIIIa (7)
Klasa ŁIII (2)
Klasa ŁV (1)
Klasa IIIB (1)
Klasa LV (1)
Klasa LsIII (1)
Klasa N (1)
Klasa II (1)
Powiaty w województwie zachodniopomorskie
Najnowsze oferty na Pomorzu Zachodnim
Zobacz wszystkie →pow. gryfiński, pow 0,2700 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
9100 zł
Data: 7.09.2026
pow. gryfiński, pow 0,2823 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
20 600 zł
Data: 7.09.2026
pow. gryfiński, pow 0,08 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
22 300 zł
Data: 7.09.2026
pow. sławieński, pow 0,5800 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
32 496 zł
Data: 8.09.2026
pow. szczecinecki, pow 0,5638 ha, sprzedaż przetarg nieograniczony
5650 zł
Data: 8.09.2026
pow. szczecinecki, pow 0,5638 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
3900 zł
Data: 8.09.2026
Przetargi ziemi rolnej na Pomorzu Zachodnim — informacje
Województwo zachodniopomorskie oferuje przetargi ziemi rolnej organizowane przez KOWR (Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa) oraz samorządy lokalne. Na Farma24.pl znajdziesz aktualne oferty sprzedaży i dzierżawy gruntów rolnych z 22 powiatów.
Przeglądaj szczegóły ofert, dokumenty przetargowe i informacje o lokalizacji. Oferty aktualizowane są codziennie.