Przetargi Ziemi Rolnej w Łódzkiem
Aktualne przetargi, aukcje i wykazy ziemi rolnej w województwie łódzkie. Znajdź oferty sprzedaży i dzierżawy gruntów rolnych.
47
Aktywne oferty
—
Średnia cena
29
Powiatów
955
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż528
Licytacja komornicza258
Dzierżawa148
UNKNOWN21
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa V (85)
Klasa VI (43)
Klasa IV (34)
Klasa IVb (33)
Klasa IVa (27)
Klasa IIIa (18)
Klasa RV (14)
Klasa IIIb (12)
Klasa RVI (12)
Klasa II (8)
Klasa III (8)
Klasa RIVa (7)
Klasa RIIIb (4)
Klasa R (4)
Klasa I (3)
Klasa RIVb (3)
Klasa VIb (1)
Klasa IVB (1)
Klasa RII (1)
Klasa VII (1)
Klasa 2A (1)
Powiaty w województwie łódzkie
pajęczański154łowicki105bełchatowski94piotrkowski81opoczyński61zgierski58radomszczański58sieradzki53wieluński42łęczycki40poddębicki34kutnowski27rawski20pabianicki19łaski16tomaszowski16skierniewicki14m. Skierniewice13brzeziński12m. Łódź10zduńskowolski8wieruszowski6łódzki wschodni6m. Piotrków Trybunalski2m. Rybnik2Piotrków Trybunalski1m. Leszno1łódzki1łowiecki1
Najnowsze oferty w Łódzkiem
Zobacz wszystkie →pow. piotrkowski, pow 1,0500 ha, dzierżawa przetarg ograniczony
Data: 9.09.2026
pow. wieluński, pow 1,5900 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 10.09.2026
pow. sieradzki, pow 0,3709 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
34 100 zł
Data: 14.09.2026
pow. sieradzki, pow 0,6242 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
2000 zł
Data: 16.09.2026
pow. piotrkowski, pow 0,01 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
900 zł
Data: 17.09.2026
pow. piotrkowski, pow 0,4300 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
110 800 zł
Data: 17.09.2026
Przetargi ziemi rolnej w Łódzkiem — informacje
Województwo łódzkie oferuje przetargi ziemi rolnej organizowane przez KOWR (Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa) oraz samorządy lokalne. Na Farma24.pl znajdziesz aktualne oferty sprzedaży i dzierżawy gruntów rolnych z 29 powiatów.
Przeglądaj szczegóły ofert, dokumenty przetargowe i informacje o lokalizacji. Oferty aktualizowane są codziennie.