Przetargi Ziemi Rolnej na Pomorzu
Aktualne przetargi, aukcje i wykazy ziemi rolnej w województwie pomorskie. Znajdź oferty sprzedaży i dzierżawy gruntów rolnych.
27
Aktywne oferty
—
Średnia cena
20
Powiatów
360
Łącznie ofert
Typy transakcji
Dzierżawa192
Sprzedaż91
Licytacja komornicza76
UNKNOWN1
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IV (33)
Klasa V (33)
Klasa IVa (30)
Klasa IIIa (26)
Klasa IIIb (20)
Klasa IVb (20)
Klasa II (15)
Klasa III (10)
Klasa VI (9)
Klasa RIVa (5)
Klasa RV (4)
Klasa ŁIV (1)
Klasa R (1)
Klasa RIIIa (1)
Powiaty w województwie pomorskie
Najnowsze oferty na Pomorzu
Zobacz wszystkie →pow. bytowski, pow 8,1600 ha, dzierżawa przetarg ograniczony
Data: 10.09.2026
pow. słupski, pow 1,24 ha, sprzedaż przetarg ustny ograniczony
57 222 zł
Data: 11.09.2026
pow. bytowski, pow 23,9164 ha, dzierżawa przetarg ograniczony ofert pisemnych
Data: 11.09.2026
pow. bytowski, pow 33,4049 ha, dzierżawa przetarg pisemny ograniczony
Data: 11.09.2026
pow. pucki, pow 0,0106 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
138 zł
Data: 24.09.2026
pow. nowodworski, pow 0,3033 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
861 000 zł
Data: 25.09.2026
Przetargi ziemi rolnej na Pomorzu — informacje
Województwo pomorskie oferuje przetargi ziemi rolnej organizowane przez KOWR (Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa) oraz samorządy lokalne. Na Farma24.pl znajdziesz aktualne oferty sprzedaży i dzierżawy gruntów rolnych z 20 powiatów.
Przeglądaj szczegóły ofert, dokumenty przetargowe i informacje o lokalizacji. Oferty aktualizowane są codziennie.