Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat gryfiński
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie gryfiński, województwo zachodniopomorskie.
17
Aktywne oferty
—
Średnia cena
354
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż280
Dzierżawa65
Licytacja komornicza9
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IIIb (40)
Klasa IVa (35)
Klasa IIIa (22)
Klasa RIVa (21)
Klasa IV (16)
Klasa III (13)
Klasa RIIIb (13)
Klasa RIVb (7)
Klasa IVb (5)
Klasa RIIIa (3)
Klasa ŁIII (2)
Klasa ŁIV (2)
Klasa LsIII (1)
Klasa V (1)
Oferty w powiecie gryfiński
Zobacz wszystkie →pow. gryfiński, pow 0,2700 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
9100 zł
Data: 7.09.2026
pow. gryfiński, pow 0,2823 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
20 600 zł
Data: 7.09.2026
pow. gryfiński, pow 0,08 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
22 300 zł
Data: 7.09.2026
pow. gryfiński, pow 0,2400 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
19 700 zł
Data: 8.09.2026
pow. gryfiński, pow 0,0629 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
8180 zł
Data: 8.09.2026
pow. gryfiński, pow 31,7765 ha, sprzedaż przetarg inny
991 200 zł
Data: 17.09.2026
pow. gryfiński, pow 1,0909 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
30 400 zł
Data: 17.09.2026
pow. gryfiński, pow 1,0909 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
9700 zł
Data: 17.09.2026
pow. gryfiński, pow 1,0909 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
10 450 zł
Data: 17.09.2026
Ziemia rolna w powiecie gryfiński
Powiat gryfiński (województwo zachodniopomorskie) to jeden z powiatów na Pomorzu Zachodnim, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.