Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat koszaliński
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie koszaliński, województwo zachodniopomorskie.
8
Aktywne oferty
—
Średnia cena
90
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż38
Dzierżawa37
Licytacja komornicza15
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IVa (9)
Klasa V (9)
Klasa IV (9)
Klasa RV (7)
Klasa RIVb (5)
Klasa RIVa (4)
Klasa VI (3)
Klasa IIIb (3)
Klasa III (2)
Klasa IIIa (2)
Klasa PsIV (2)
Klasa IVb (1)
Klasa ŁIV (1)
Klasa ŁV (1)
Oferty w powiecie koszaliński
Zobacz wszystkie →pow. koszaliński, pow 0,6200 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
42 890 zł
Data: 10.09.2026
pow. koszaliński, pow 0,4934 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
28 620 zł
Data: 10.09.2026
pow. koszaliński, pow 3,0800 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 10.09.2026
pow. koszaliński, pow 17,7487 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 15.09.2026
pow. koszaliński, pow 0,2838 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
11 890 zł
Data: 17.09.2026
pow. koszaliński, pow 0,1000 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
4640 zł
Data: 17.09.2026
pow. koszaliński, pow 9,3400 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 25.09.2026
pow. koszaliński, pow 5,3200 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 25.09.2026
Ziemia rolna w powiecie koszaliński
Powiat koszaliński (województwo zachodniopomorskie) to jeden z powiatów na Pomorzu Zachodnim, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.