Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat świdwiński
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie świdwiński, województwo zachodniopomorskie.
7
Aktywne oferty
—
Średnia cena
213
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż161
Dzierżawa50
Licytacja komornicza2
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IVa (19)
Klasa IVb (16)
Klasa IIIb (8)
Klasa IV (8)
Klasa V (6)
Klasa RIVb (6)
Klasa RIVa (5)
Klasa RVI (4)
Klasa VI (4)
Klasa ŁIV (2)
Klasa RV (2)
Klasa IIIa (2)
Oferty w powiecie świdwiński
Zobacz wszystkie →pow. świdwiński, pow 1,4252 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
180 480 zł
Data: 17.09.2026
pow. świdwiński, pow 0,8554 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
27 530 zł
Data: 17.09.2026
pow. świdwiński, pow 0,2338 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
51 130 zł
Data: 17.09.2026
pow. świdwiński, pow 1,5157 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
48 230 zł
Data: 17.09.2026
pow. świdwiński, pow 40,8901 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 18.09.2026
pow. świdwiński, pow 0,3271 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
16 735 zł
Data: 18.09.2026
pow. świdwiński, pow 2,3611 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 8.10.2026
Ziemia rolna w powiecie świdwiński
Powiat świdwiński (województwo zachodniopomorskie) to jeden z powiatów na Pomorzu Zachodnim, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.