Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat choszczeński
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie choszczeński, województwo zachodniopomorskie.
11
Aktywne oferty
—
Średnia cena
120
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż68
Dzierżawa32
Licytacja komornicza20
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IVa (14)
Klasa IIIa (9)
Klasa III (8)
Klasa IIIb (6)
Klasa RIVa (6)
Klasa IVb (5)
Klasa RIIIb (2)
Klasa RV (2)
Klasa IV (1)
Klasa V (1)
Oferty w powiecie choszczeński
Zobacz wszystkie →pow. choszczeński, pow 1,9900 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
85 750 zł
Data: 10.09.2026
pow. choszczeński, pow 0,05 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
7100 zł
Data: 10.09.2026
pow. choszczeński, pow 0,1600 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
19 200 zł
Data: 15.09.2026
pow. choszczeński, pow 0,5500 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
46 550 zł
Data: 15.09.2026
pow. choszczeński, pow 51,7914 ha, sprzedaż przetarg ustny ograniczony
2 468 000 zł
Data: 17.09.2026
pow. choszczeński, pow 0,6100 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
24 300 zł
Data: 18.09.2026
pow. choszczeński, pow 0,2737 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
23 600 zł
Data: 18.09.2026
pow. choszczeński, pow 0,0563 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
7000 zł
Data: 18.09.2026
pow. choszczeński, pow 0,5978 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
23 900 zł
Data: 18.09.2026
Ziemia rolna w powiecie choszczeński
Powiat choszczeński (województwo zachodniopomorskie) to jeden z powiatów na Pomorzu Zachodnim, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.