Przetargi Ziemi Rolnej na Podlasiu
Aktualne przetargi, aukcje i wykazy ziemi rolnej w województwie podlaskie. Znajdź oferty sprzedaży i dzierżawy gruntów rolnych.
64
Aktywne oferty
—
Średnia cena
19
Powiatów
698
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż357
Dzierżawa207
Licytacja komornicza134
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa V (97)
Klasa IV (93)
Klasa IVb (62)
Klasa IIIb (56)
Klasa IVa (49)
Klasa VI (46)
Klasa RV (35)
Klasa RIVb (29)
Klasa RIVa (13)
Klasa III (11)
Klasa IIIa (4)
Klasa RVI (2)
Klasa RIIIb (1)
Klasa RIIIa (1)
Klasa PsV (1)
Powiaty w województwie podlaskie
Najnowsze oferty na Podlasiu
Zobacz wszystkie →pow. hajnowski, pow 0,4966 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
17 200 zł
Data: 8.09.2026
pow. hajnowski, pow 0,2321 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
6200 zł
Data: 8.09.2026
pow. sokólski, pow 1,9600 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
74 500 zł
Data: 9.09.2026
pow. grajewski, pow 0,5189 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
42 530 zł
Data: 15.09.2026
pow. białostocki, pow 0,1344 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
10 300 zł
Data: 22.09.2026
pow. białostocki, pow 0,9988 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
107 500 zł
Data: 22.09.2026
Przetargi ziemi rolnej na Podlasiu — informacje
Województwo podlaskie oferuje przetargi ziemi rolnej organizowane przez KOWR (Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa) oraz samorządy lokalne. Na Farma24.pl znajdziesz aktualne oferty sprzedaży i dzierżawy gruntów rolnych z 19 powiatów.
Przeglądaj szczegóły ofert, dokumenty przetargowe i informacje o lokalizacji. Oferty aktualizowane są codziennie.