Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat białostocki
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie białostocki, województwo podlaskie.
36
Aktywne oferty
—
Średnia cena
200
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż151
Licytacja komornicza30
Dzierżawa19
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IV (38)
Klasa V (30)
Klasa IVb (27)
Klasa RIVb (22)
Klasa RV (16)
Klasa VI (10)
Klasa IIIb (8)
Klasa IVa (7)
Klasa RIVa (6)
Klasa IIIa (2)
Klasa RVI (1)
Oferty w powiecie białostocki
Zobacz wszystkie →pow. białostocki, pow 0,1344 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
10 300 zł
Data: 22.09.2026
pow. białostocki, pow 0,9988 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
107 500 zł
Data: 22.09.2026
pow. białostocki, pow 0,4891 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
35 500 zł
Data: 22.09.2026
pow. białostocki, pow 0,1200 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
6600 zł
Data: 22.09.2026
pow. białostocki, pow 0,5629 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
31 500 zł
Data: 22.09.2026
pow. białostocki, pow 0,1669 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
8300 zł
Data: 22.09.2026
pow. białostocki, pow 0,5828 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
28 500 zł
Data: 22.09.2026
pow. białostocki, pow 0,3033 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
14 500 zł
Data: 22.09.2026
pow. białostocki, pow 0,1332 ha, sprzedaż przetarg nieograniczony ustny licytacyjny
9300 zł
Data: 24.09.2026
Ziemia rolna w powiecie białostocki
Powiat białostocki (województwo podlaskie) to jeden z powiatów na Podlasiu, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.