Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat piotrkowski
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie piotrkowski, województwo łódzkie.
7
Aktywne oferty
—
Średnia cena
81
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż59
Licytacja komornicza14
Dzierżawa8
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa V (4)
Klasa IIIb (3)
Klasa IIIa (3)
Klasa IV (3)
Klasa RIVa (2)
Klasa IVa (2)
Klasa VI (1)
Klasa IVb (1)
Klasa RIIIb (1)
Klasa RIVb (1)
Klasa RV (1)
Oferty w powiecie piotrkowski
Zobacz wszystkie →pow. piotrkowski, pow 1,0500 ha, dzierżawa przetarg ograniczony
Data: 9.09.2026
pow. piotrkowski, pow 0,01 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
900 zł
Data: 17.09.2026
pow. piotrkowski, pow 0,4300 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
110 800 zł
Data: 17.09.2026
pow. piotrkowski, pow 0,06 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
2600 zł
Data: 17.09.2026
pow. piotrkowski, pow 1,1159 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 17.09.2026
Ziemia rolna w powiecie piotrkowski
Powiat piotrkowski (województwo łódzkie) to jeden z powiatów w Łódzkiem, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.