Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat olsztyński
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie olsztyński, województwo warmińsko-mazurskie.
8
Aktywne oferty
—
Średnia cena
115
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż84
Dzierżawa20
Licytacja komornicza11
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IIIb (29)
Klasa IV (20)
Klasa V (14)
Klasa IVa (10)
Klasa III (10)
Klasa IIIa (4)
Klasa RV (3)
Klasa RIVa (1)
Klasa RIVb (1)
Oferty w powiecie olsztyński
Zobacz wszystkie →pow. olsztyński, pow 0,5402 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
108 700 zł
Data: 16.09.2026
pow. olsztyński, pow 0,3900 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
7500 zł
Data: 17.09.2026
pow. olsztyński, pow 0,4700 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
18 000 zł
Data: 17.09.2026
pow. olsztyński, pow 0,1700 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
18 500 zł
Data: 18.09.2026
pow. olsztyński, pow 0,9391 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
296 500 zł
Data: 18.09.2026
pow. olsztyński, pow 0,7600 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
28 200 zł
Data: 18.09.2026
pow. olsztyński, pow 4,0321 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 13.10.2026
Ziemia rolna w powiecie olsztyński
Powiat olsztyński (województwo warmińsko-mazurskie) to jeden z powiatów na Warmii i Mazurach, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.