Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat żarski
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie żarski, województwo lubuskie.
7
Aktywne oferty
—
Średnia cena
66
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż44
Dzierżawa17
Licytacja komornicza5
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IV (11)
Klasa RV (7)
Klasa V (7)
Klasa IVa (4)
Klasa RVI (2)
Klasa III (2)
Klasa II (1)
Klasa VI (1)
Klasa IIIa (1)
Klasa IIIb (1)
Klasa IVb (1)
Klasa PsIV (1)
Klasa RIVb (1)
Oferty w powiecie żarski
Zobacz wszystkie →pow. żarski, pow 0,1600 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
8500 zł
Data: 8.09.2026
pow. żarski, pow 1,1300 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
54 200 zł
Data: 21.09.2026
pow. żarski, pow 33,5438 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 28.09.2026
pow. żarski, pow 28,9732 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 28.09.2026
pow. żarski, pow 14,4132 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 28.09.2026
Ziemia rolna w powiecie żarski
Powiat żarski (województwo lubuskie) to jeden z powiatów na Ziemi Lubuskiej, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.