Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat międzyrzecki
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie międzyrzecki, województwo lubuskie.
5
Aktywne oferty
—
Średnia cena
126
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż102
Dzierżawa19
Licytacja komornicza5
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IVa (30)
Klasa IV (17)
Klasa IIIb (14)
Klasa VI (13)
Klasa RV (10)
Klasa V (10)
Klasa IVb (9)
Klasa IIIa (6)
Klasa RVI (2)
Klasa PsIV (1)
Klasa III (1)
Klasa RIIIa (1)
Oferty w powiecie międzyrzecki
Zobacz wszystkie →pow. międzyrzecki, pow 0,05 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
12 300 zł
Data: 8.09.2026
pow. międzyrzecki, pow 0,0549 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
13 600 zł
Data: 8.09.2026
pow. międzyrzecki, pow 0,1100 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
26 300 zł
Data: 8.09.2026
pow. międzyrzecki, pow 0,1000 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
23 900 zł
Data: 8.09.2026
pow. międzyrzecki, pow 5,4900 ha, sprzedaż przetarg ustny ograniczony
362 000 zł
Data: 17.09.2026
Ziemia rolna w powiecie międzyrzecki
Powiat międzyrzecki (województwo lubuskie) to jeden z powiatów na Ziemi Lubuskiej, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.