Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat krośnieński
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie krośnieński, województwo lubuskie.
6
Aktywne oferty
—
Średnia cena
32
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż24
Licytacja komornicza4
Dzierżawa4
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa RV (4)
Klasa VI (4)
Klasa III (4)
Klasa IIIb (3)
Klasa IV (2)
Klasa IVb (2)
Klasa IVa (1)
Klasa B (1)
Klasa RIVa (1)
Oferty w powiecie krośnieński
Zobacz wszystkie →pow. krośnieński, pow 0,05 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
11 500 zł
Data: 9.09.2026
pow. krośnieński, pow 0,6600 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
113 100 zł
Data: 9.09.2026
pow. krośnieński, pow 0,1300 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
6200 zł
Data: 10.09.2026
pow. krośnieński, pow 1,9916 ha, sprzedaż przetarg nieograniczony
73 600 zł
Data: 17.09.2026
pow. krośnieński, pow 4,7600 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 30.09.2026
pow. krośnieński, pow 6,4800 ha, dzierżawa przetarg ustny ograniczony
Data: 30.09.2026
Ziemia rolna w powiecie krośnieński
Powiat krośnieński (województwo lubuskie) to jeden z powiatów na Ziemi Lubuskiej, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.