Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat tomaszowski
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie tomaszowski, województwo lubelskie.
18
Aktywne oferty
—
Średnia cena
63
Łącznie ofert
Typy transakcji
Dzierżawa35
Sprzedaż21
Licytacja komornicza7
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IIIb (18)
Klasa IVa (12)
Klasa IVb (7)
Klasa IV (6)
Klasa VI (2)
Klasa V (2)
Klasa III (2)
Klasa ŁIII (1)
Klasa RIIIb (1)
Klasa RVI (1)
Klasa II (1)
Oferty w powiecie tomaszowski
Zobacz wszystkie →pow. tomaszowski, pow 0,3700 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 14.09.2026
pow. tomaszowski, pow 0,3400 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 14.09.2026
pow. tomaszowski, pow 0,4900 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 14.09.2026
pow. tomaszowski, pow 0,6000 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 14.09.2026
pow. tomaszowski, pow 0,5740 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 15.09.2026
pow. tomaszowski, pow 0,5590 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 15.09.2026
pow. tomaszowski, pow 0,4500 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 15.09.2026
pow. tomaszowski, pow 1,5000 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
26 960 zł
Data: 22.09.2026
pow. tomaszowski, pow 1,4300 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
18 640 zł
Data: 22.09.2026
Ziemia rolna w powiecie tomaszowski
Powiat tomaszowski (województwo lubelskie) to jeden z powiatów na Lubelszczyźnie, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.