Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat puławski
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie puławski, województwo lubelskie.
7
Aktywne oferty
—
Średnia cena
64
Łącznie ofert
Typy transakcji
Sprzedaż43
Licytacja komornicza14
Dzierżawa7
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IIIb (13)
Klasa IVa (9)
Klasa V (9)
Klasa RIVa (8)
Klasa RV (4)
Klasa II (3)
Klasa IV (2)
Klasa IIIa (2)
Klasa III (2)
Oferty w powiecie puławski
Zobacz wszystkie →pow. puławski, pow 0,5000 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
90 310 zł
Data: 15.09.2026
pow. puławski, pow 1,6200 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
26 729 zł
Data: 15.09.2026
pow. puławski, pow 1,0000 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
108 264 zł
Data: 15.09.2026
pow. puławski, pow 0,6538 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
14 417 zł
Data: 15.09.2026
pow. puławski, pow 1,4504 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 16.09.2026
pow. puławski, pow 1,8504 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 16.09.2026
Ziemia rolna w powiecie puławski
Powiat puławski (województwo lubelskie) to jeden z powiatów na Lubelszczyźnie, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.