Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat chełmski
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie chełmski, województwo lubelskie.
21
Aktywne oferty
—
Średnia cena
426
Łącznie ofert
Typy transakcji
Dzierżawa252
Sprzedaż161
Licytacja komornicza13
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IV (52)
Klasa IVb (51)
Klasa IVa (49)
Klasa IIIb (43)
Klasa V (35)
Klasa RV (20)
Klasa III (18)
Klasa RIVa (17)
Klasa RIVb (13)
Klasa IIIa (7)
Klasa VI (4)
Klasa RIIIb (3)
Klasa RVI (2)
Klasa ŁIV (1)
Klasa RIIIa (1)
Klasa I (1)
Oferty w powiecie chełmski
Zobacz wszystkie →pow. chełmski, pow 1,5500 ha, sprzedaż przetarg ustny ograniczony
57 700 zł
Data: 10.09.2026
pow. chełmski, pow 2,8900 ha, sprzedaż przetarg ograniczony
135 160 zł
Data: 10.09.2026
pow. chełmski, pow 1,7000 ha, sprzedaż przetarg ograniczony
36 000 zł
Data: 10.09.2026
pow. chełmski, pow 1,6800 ha, dzierżawa przetarg ograniczony
Data: 10.09.2026
pow. chełmski, pow 2,0000 ha, dzierżawa przetarg ograniczony
12 zł
Data: 10.09.2026
pow. chełmski, pow 1,3600 ha, dzierżawa przetarg ograniczony
Data: 10.09.2026
pow. chełmski, pow 1,5300 ha, dzierżawa przetarg ograniczony
Data: 10.09.2026
pow. chełmski, pow 1,2000 ha, sprzedaż przetarg ograniczony
47 400 zł
Data: 25.09.2026
pow. chełmski, pow 1,5862 ha, sprzedaż przetarg ograniczony
60 400 zł
Data: 25.09.2026
Ziemia rolna w powiecie chełmski
Powiat chełmski (województwo lubelskie) to jeden z powiatów na Lubelszczyźnie, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.