Przetargi Ziemi Rolnej — Powiat bialski
Oferty sprzedaży i dzierżawy ziemi rolnej w powiecie bialski, województwo lubelskie.
25
Aktywne oferty
—
Średnia cena
180
Łącznie ofert
Typy transakcji
Dzierżawa134
Sprzedaż30
Licytacja komornicza16
Klasy bonitacyjne gleby
Klasa IV (35)
Klasa V (26)
Klasa IVb (21)
Klasa IVa (16)
Klasa IIIb (12)
Klasa IIIa (10)
Klasa III (9)
Klasa VI (4)
Klasa RV (3)
Klasa RIVa (2)
Klasa RIVb (2)
Klasa ŁIV (1)
Oferty w powiecie bialski
Zobacz wszystkie →pow. bialski, pow 0,0465 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
4800 zł
Data: 8.09.2026
pow. bialski, pow 0,6684 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 8.09.2026
pow. bialski, pow 0,5673 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 8.09.2026
pow. bialski, pow 0,3195 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 8.09.2026
pow. bialski, pow 0,7320 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 8.09.2026
pow. bialski, pow 0,1957 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
6600 zł
Data: 8.09.2026
pow. bialski, pow 0,0691 ha, sprzedaż przetarg ustny nieograniczony
6800 zł
Data: 15.09.2026
pow. bialski, pow 0,1761 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 16.09.2026
pow. bialski, pow 0,2286 ha, dzierżawa przetarg ustny nieograniczony
Data: 16.09.2026
Ziemia rolna w powiecie bialski
Powiat bialski (województwo lubelskie) to jeden z powiatów na Lubelszczyźnie, w którym organizowane są przetargi na sprzedaż i dzierżawę ziemi rolnej. Na Farma24.pl monitorujemy oferty KOWR oraz samorządów lokalnych, aby dostarczyć kompletny przegląd dostępnych gruntów.
Oferty aktualizowane są codziennie.