Wróć do listy zamówień
DostawyPrzetarg nieograniczonyZamówienie

Zakup i sukcesywna dostawa artykułów spożywczych na potrzeby stołówki szkolnej przy szkole podstawowej nr 8 w lęborku na rok szkolny 2026-2027

Nr ogłoszenia: 2026/BZP 00416258/01

Informacje podstawowe

Termin składania ofert11 września 2026, godz. 07:00
Data publikacji1 września 2026
Kod CPV15800000-6
Czas trwania umowy10 miesiące

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup wraz z dostawą i rozładunkiem artykułów spożywczych na potrzeby stołówki szkolnej przy Szkole Podstawowej nr 8 w Lęborku. Zamówienie jest podzielone na 7 części (pakietów): 1) Różne produkty spożywcze, 2) Drób, 3) Warzywa i owoce, 4) Mrożonki, 5) Mięso i wędliny, 6) Ryby, 7) Nabiał. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania Zamawiającego oraz projektowane postanowienia umowy określają załączniki do SWZ (załącznik nr 1, formularze rzeczowo-cenowe nr 2a-2g, załącznik nr 4). Wszystkie wymagania są minimalne i obligatoryjne. Zamawiający przewiduje prawo opcji, które obejmuje możliwość rozszerzenia zamówienia podstawowego w każdej części o dodatkowy zakres nieprzekraczający 10% ilości artykułów z zamówienia podstawowego, z zachowaniem tych samych cen jednostkowych. Warunkiem uruchomienia opcji jest pisemne oświadczenie woli Zamawiającego.

Warunki udziału

Warunki udziału w postępowaniu

Zamawiający nie precyzuje szczególnych wymagań w zakresie zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej oraz sytuacji ekonomicznej lub finansowej. Ocena spełnienia tych warunków będzie dokonana na podstawie złożonego oświadczenia (załącznik nr 3 do SWZ) wg formuły spełnia – nie spełnia.

Wymagane doświadczenie

Wykonawca wykaże, że wykonał należycie co najmniej dwie dostawy będące przedmiotem zamówienia (odrębnie na poszczególne pakiety) w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, z podaniem ich rodzaju i wartości, daty i miejsca wykonania wraz z załączeniem dowodów, potwierdzonych referencji czy innych dokumentów określających, czy dostawy te zostały wykonane w sposób należyty. Minimalne wartości zrealizowanej jednej dostawy dla poszczególnych pakietów to: Pakiet nr 1: 10 000,00 zł brutto; Pakiet nr 2: 15 000,00 zł brutto; Pakiet nr 3: 30 000,00 zł brutto; Pakiet nr 4: 24 000,00 zł brutto; Pakiet nr 5: 28 000,00 zł brutto; Pakiet nr 6: 24 000,00 zł brutto; Pakiet nr 7: 15 000,00 zł brutto. Wymagane jest wykazanie min. dwóch dostaw dla każdego wybranego pakietu. W przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych, referencje powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.

Wymagane dokumenty

Oświadczenie Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (załącznik nr 8 do SWZ), Oświadczenie Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej albo oświadczenie o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty niezależnie (załącznik nr 9 do SWZ), oświadczenie - załącznik nr 3 do SWZ, wykaz dostaw - załącznik nr 9 do SWZ.

Kryteria oceny ofert

Cena 100%

Szczegóły dostępne w planie Premium

Wybierz plan Premium, aby zobaczyć dane zamawiającego i link do ogłoszenia